Login

Nová diskuze

Napsat příspěvek:
13.07.2020 22:04  Anonymní příspěvek
Dobrý den,

totální herbicidy nejsou vůbec potřeba ani na poli.Po sklizni se vyklíčená řepka na poli nemusí stříkat Roundupem. Může se použít jako zelené hnojení. V létě je lepší zeleň na poli, než holé pole. Zadrží se tím voda v krajině. Neroste tam žádná plevel. Po pšenici se může použít také zelené hnojení. Do obilí se může použít podsev např. jetel. Zelená plocha má v létě až o 20 stupňů Celsia nižší teplotu. Neuschnou tak okolní lesy. Orat může až na podzim, kdy je teplota nižší.


13.07.2020 21:13  Anonymní příspěvek
Dobrý den,

okolí budov, chodníky, parkoviště je některých místech postříkáno chemickým postřikem. Prý se Roundup v Brně, Praze od roku 2020 nepoužívá. V celém městě však smrdí ulice. Nepoužívá se zde jen jiný chemický postřik, který se nejmenuje jen Roundup. Někde však občané a firmy Roundup používají i na městské chodníky a pozemky. Je to škodlivé pro lidi. Jezdí po něm na parkovišti auta, chodí po něm např. lidé před nákupními centry do obchodů. Řidiči potom nasávají výpary z Roundup do auta. Do Roundupu lezou hlavně psi. Od něj smrdí zde celý rok postřikané plochy a psi ještě i v okolí. Někde hubí plevel mechanicky, nebo vařící vodou. To nesmrdí vůbec.

24.01.2019 15:24  Anonymní příspěvek
A kdo?

07.12.2014 15:00  Anonymní příspěvek
Pozor sňatkový podvodník!

Zaměřujeme se

KVALITA ŽIVOTA

obrázek
To, jak prožijeme nám zde vyměřený čas je přeci tak důležité! V zahraničí, tedy především v západní Evropě, kde se rádi inspirujeme, je téma kvality života zcela běžnou součástí uvažování nejenom občanů, ale i politiků. To, jak žijeme, v jakém prostředí žijeme, co jíme, co dýcháme, co nás obklopuje po estetické ...

Aktuality

Podpořte zelenou budoucnost Prahy

obrázek
Vaším darem zlepšujete kvalitu života ve svém městě.

• Vaším darem zlepšujete také kvalitu života Vašich dětí.

• Vaším darem pomáháte vytvořit z našeho krásného města Prahy ještě krásnější a kvalitnější místo pro život.

Diskuse

obrázek
Rádi bychom, kdybyste se Vy – občané Prahy – zapojovali do online diskusí, jejichž témata budeme určovat společně.
HOME zelená budoucnost pro Prahu
Kalendář

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign