Naši lidé

NAŠI LIDÉ

PhDr. Richard Herrmann

PhDr. Richard Herrmann

Předseda spolku a programový ředitel

Duchovní strůjce celého projektu. Vystudoval Filozofickou Fakultu Univerzity Karlovy, zaměření studia na problematiku mezinárodní migrace, včetně migrace environmentální. Má všestranný přehled v ekologické problematice; v současnosti se jeho zájem zaměřuje na téma kvality života a na problematiku internalizace externalit do cen výrobků, služeb a technologií, a oceňování ekosystémových služeb.

Mgr. Oľga Mederlyová

Mgr. Oľga Mederlyová

Místopředsedkyně spolku, koordinátorka projektů a fundraiserka

Ve spolku má na starosti fundraising a koordinaci projektů. Vystudovala Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy, obor Občanská společnost. Její zájem se vždy ubíral směrem k trvalé udržitelnosti, zdravému životnímu stylu, sociální odpovědnosti a odpovědnosti naší civilizace vůči životnímu prostředí.  

Antje Müller, M.A.

Antje Müller, M.A.

Koordinátorka projektů a kontaktní osoba pro zahraniční partnery

Je kontaktní osobou a koordinuje projekty, které probíhají ve spolupráci se zahraničními partnery (převážně z Německa, Rakouska, ale i Francie, Dánska a dalších zemí). Vystudovala v Lipsku obory Němčina pro cizince a Kulturní vědy. Vedle zdravého životního stylu, který sama zodpovědně praktikuje (sport na profesionální úrovni, racionální výživa, biopotraviny), ji zajímají témata, jakými jsou např. podpora komunitního života a vyšší energetická a potravinová soběstačnost obcí a regionů.  

Vladimír Kočí

Vladimír Kočí

Koordinátor projektů a překladatel, administrativní pracovník

Překladatel do němčiny a angličtiny podkladů pro projekty, které probíhají ve spolupráci se zahraničními partnery (převážně z Německa, Rakouska, ale i Francie, Dánska a dalších zemí). Koordinátor projektů na pomezí environmentální a sociální tematiky. Vystudoval v Hamburku překladatelství. Mezi jeho hlavní oblasti zájmů patří trvalá udržitelnost, sociální odpovědnost a odpovědnosti naší společnosti vůči životnímu prostředí a příštím generacím.   

Zaměřujeme se

KVALITA ŽIVOTA

obrázek
To, jak prožijeme nám zde vyměřený čas je přeci tak důležité! V zahraničí, tedy především v západní Evropě, kde se rádi inspirujeme, je téma kvality života zcela běžnou součástí uvažování nejenom občanů, ale i politiků. To, jak žijeme, v jakém prostředí žijeme, co jíme, co dýcháme, co nás obklopuje po estetické ...

Aktuality

Podpořte zelenou budoucnost Prahy

obrázek
Vaším darem zlepšujete kvalitu života ve svém městě.

• Vaším darem zlepšujete také kvalitu života Vašich dětí.

• Vaším darem pomáháte vytvořit z našeho krásného města Prahy ještě krásnější a kvalitnější místo pro život.

Diskuse

obrázek
Rádi bychom, kdybyste se Vy – občané Prahy – zapojovali do online diskusí, jejichž témata budeme určovat společně.
HOME zelená budoucnost pro Prahu
Kalendář

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign